Medya Veritabanı

Güncel medya veritabanı kullanarak bültenlerinizi 18 bin aktif basın mensubu ve mecra arasından hedef kitlenize en uygun olanlarına ulaştırın.

Medya listesi ile tüm gazeteci ve yayınlara ulaşın

Marka, ürün ve hizmetleriniz ile ilgili basın bültenlerinizin, etkinliklerinizin gönderiminde ihtiyaç duyacağınız periyodik olarak güncellenen kapsamlı medya veritabanı ile 18.000’den fazla aktif medya mensubuna ve mecraya kolay bir şekilde ulaşın.

Filtreleme ve hedefleme yapın

Güncel medya veritabanında yer alan binlerce aktif basın mensubu ve mecrayı ihtiyaçlarınıza yönelik farklı arama kriterlerine göre filtreleyerek basın bültenlerinizi doğru hedef kitleye ulaştırın. Filtreleme yaparak dağıttığınız basın bültenleri ile medyada haber olarak daha fazla yer alma şansınızı yükseltin.

.

Basın listesi oluşturun, yönetin 

İlgi alanı, yayın türü, görev, dağılım gibi birçok farklı arama kriterlerini kullanarak bültenlerinizi doğru hedef kitleye ulaştırmada ihtiyacınız olabilecek medya mensuplarını ve mecraları tespit edin. Liste yönetimi ile ihtiyaç duyduğunuz her zaman kullanabileceğiniz kendi güncel basın listelerinizi kolayca hazırlayın ve dileğiniz an kullanın.

Kişiye ve yayına özel bülten gönderimi

Basın bülteni gönderimi yaparken genel hitap cümleleri kullanmak yerine kişiselleştirme özelliğinden faydalanın. Bültenlerinizi kişilere ve mecralara özel göndererek onları önemsediğinizi vurgulayın. Kişiselleştirilmiş basın bülteni gönderimi ile basının daha fazla dikkat çekmeyi ve bülteninizin haber olarak yer bulmasını sağlayın.

Gönderimlerinizi takip edin

Medya listesi üzerinden gönderdiğiniz basın bültenleri ile ilgili gerçek zamanlı raporlara erişerek gönderim zamanı, alıcı, iletilen sayısı ile mailinizi açan ve tıklayan kişileri görmek gibi ihtiyacınız olabilecek önemli verileri anlık olarak ölçün. Elde ettiğiniz sonuçlara göre sonraki basın bültenlerinizin gönderimini maksimum verim alacak şekilde planlayın.

Basın odası ve medya veritabanı avantajları

Medya Merkezi

Tüm içerikleriniz tek bir çatı altında toplanır ve kolayca erişilir. Rutin işleri düşünmeden, zamandan tasarruf ederek maksimum verim elde edin.

Basın Bülteni Dağıtımı

Medya listesi özelliği ile aynı zamanda basın bülteni dağıtımı ve ayrıntılı raporlama yapabilmeye imkan sağlar.

Raporlama

Raporlama ve takip araçlarıyla basın odası ve içeriklerinin kaç kişi tarafından okunduğu ve ziyaret edildiğine dair güncel veriler alırsınız.

Kolay Erişim

Markalar hakkında haber yapmak isteyen gazetecilerin ihtiyaçları olan içeriklere kolay erişebilmesi.

Haber Arşivi

Haber arşivi niteliği taşıması, eski bültenlere ve haberlere kolayca erişilebilmesi.

Medya Görünürlüğü

Medyada kendine yeterince yer bulamamış basın bültenlerinin basın odası sayesinde görünür olur.

SEO

Arama motoru optimizasyonu yapılmış basın odası ile marka adınız arama motorlarında üst sıralarda görüntülenir.

Online Görünürlük

SEO uyumlu basın odası yapısı ile markaların kurumsal web sitelerine göre daha fazla ziyaretçi çeker.

Marka Bilinirliği

Marka bilinirliğine ve görünürlüğüne katkı sağlar.

Ekonomik

Hedef kitleye, potansiyel müşterilere ve yatırımcılara ekonomik bir şekilde ulaşmanızı sağlar.

Sosyal Medya

Sosyal medyadaki hedef kitlenize yönelik çalışmalarınız için etkin bir merkez ve paylaşılabilir bir içerik kaynağı elde edersiniz.

Erişilebilirlik

Markaların basın iletişim yetkililerine kolay ulaşılmasını sağlaması.