Sponsorlu İçerik

Sponsorlu içerik, link inşası (Link Building) ve backlink çalışmaları ile hedef kitlenize etkili, doğal ve ekonomik bir şekilde ulaşın.

Hedef kitlenize değer katın

Son yıllarda markalar tarafından en çok tercih edilen dijital pazarlama araçlarından biri olan sponsorlu içerik çalışmaları ile potansiyel müşterilerinize fayda sağlayıcı bilgileri haber tadında sunarak ürün ve hizmetlerinize dikkat çekin. Hedef kitlenize sunduğunuz keyifli içerikle hem markanıza değer katın hem de potansiyel müşterilerinizi artırın.

Ekonomik ve etkili

Klasik internet reklamcılığına göre daha ekonomik ve etkili bir araç olan sponsorlu içerik ile hedef kitlenizi rahatsız etmeden marka, ürün ve hizmetlerinizin tanıtımını etkili bir şekilde yapın. Yatırım getirisi oldukça yüksek olan sponsorlu içerik çalışmaları ile markanızın internet ortamında viral bir şekilde yayılmasını sağlayın.

Etkisini ölçün

Diğer internet reklamcılığı modellerine oranla daha sonuçları daha kolay analiz edilebilen sponsorlu içerik çalışmaları kapsamında marka ürün ve hizmetlerinize yönelik hazırlanan içerikler ile ilgili ayrıntılı verileri (coğrafi hedefleme, demografik hedefleme, okunma, paylaşılma, yorum vb. ) analiz ederek gelecek dönemdeki kampanyalarınızı şekillendirin.

Bilgi ve Teklif Talebi
* Doldurulması zorunlu alanlar!