Yurt dışı basın bülteni dağıtımı

Yurt dışı basın bülteni dağıtımı ile uluslararası medyada görünürlüğünüzü artırın. Yurt dışı pazarlarda tanınıp, potansiyel müşterilere ulaşın.

Uluslararası medyada görünür olun

Yurt dışında yeni pazarlar, müşteriler ve yatırımcılar arıyorsanız yurtdışı basın bülteni dağıtımı ile marka, ürün ve hizmetlerinize ait basın bültenlerini dünyanın önde gelen haber ajanslarına, gazetecilere ve medya kuruluşlarına ulaştırın. Hedeflediğiniz ülkelerdeki basın kuruluşlarında yer alarak potansiyel müşterilerin ve yatırımcıların ilgisini çekin.

Haberleriniz istediğiniz dilde hazırlansın

Hedeflediğiniz uluslararası pazarlardaki müşterilere ve yatırımcılara onların en çok takip ettiği mecralar üzerinden kendi diliyle hazırlanmış profesyonel basın bültenleri ile ulaşın. Yüksek kaliteli, arama motoru optimizasyonuna sahip basın bültenleri ile marka, ürün ve hizmetlerinizin yabancı basında haber olarak yer bulma şansını artırın.

Uluslararası medyadaki görünürlüğünüzü ölçümleyin

Basın bültenlerinizin dağıtım sonrası hangi mecralara ulaştığını ve haber olarak nerelerde yer aldığını gösteren ayrıntılı raporla görünürlüğünüzü ölçümleyin. Yatırımınızın geri dönüşü hakkında ayrıntılı bilgi sahibi olarak gelecek dönemlerdeki kampanyalarınız ve dijital pr çalışmalarınız hakkında yapacağınız çalışmaları önceden planlayın.

Bilgi ve Teklif Talebi
* Doldurulması zorunlu alanlar!